Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Idaho

Īpašums pārdošanā Idaho

Aidaho aizņem kontinentālo daļu no Amerikas ziemeļrietumiem un robežojas ar ziemeļiem ar Kanādas Britu Kolumbijas provincē, uz rietumiem ar Vašingtonas un Oregonas valstīm, uz dienvidrietumiem ar Nevada, uz dienvidaustrumiem ar Jūtu. uz austrumiem ar Vajomingu un uz ziemeļaustrumiem ar Montanu.

 2018. gada nekustamā īpašuma tirgus perspektīvas šķiet pozitīvas visā ASV. Jaunākās ziņas šķiet ļoti iepriecinošas gan pircējiem, gan pārdevējiem. Katru dienu tiek veidotas jaunas mājas, kas ļauj potenciālajiem pircējiem daudz izvēlēties no visiem tirgiem katrā valstī.

Vai tas ir ideāls laiks, lai jūs beidzot varētu iegādāties īpašumu pārdošanai Idaho? Tālāk sniegtā informācija sniegs visus datus un skaitļus, kas nepieciešami, lai pieņemtu apzinātu lēmumu.

Idaho nekustamā īpašuma tirgus atrodas citā stāvoklī, kam nav nekādu problēmu ar akciju tirgu, tam ir maza ietekme uz mājokļiem vai tā nav tā. Tas nozīmē, ka nekustamā īpašuma tirgus sabrukšanas iespēja ir minimāla.

Nepieciešamība pēc jauniem īpašumiem, kas paredzēti pārdošanai Idaho, pašlaik ir ļoti augsta visā valstī, un pieejamība ir ierobežota. Tāpēc, ja jums ir prestižs īpašums pārdošanai Idaho, iespējams, ka jums ir divi vai vairāki potenciālie pircēji, kas konkurē par jūsu īpašumu. Pārdevēji var arī gūt labumu no pašreizējā stāvokļa Idaho nekustamā īpašuma tirgū. Neatkarīgi no akciju tirgus ietekmes uz mājām, mājokļa iegāde periodā, kad hipotēku likmes ir zemas, laika gaitā būs ienesīgas

Boiza ir Aidaho galvaspilsēta, un šeit pavasari bieži uzskata par pārdošanas sezonu, jo siltāks klimats ļauj vairāk pircēju iziet un pārbaudīt pieejamo īpašumu pārdošanai Idaho apgabalā. Tieši tāpēc jums ir nepieciešams uzzināt vairāk par Idaho nekustamā īpašuma tirgū. Šajā pavasarī Boīzē, tirgum ir ļoti zems mājokļu piedāvājums, un tas ir lieliska ziņa pārdevējiem.

Lai gan tas varētu būt tirgus, kas ir labvēlīgs pārdevējiem, tas ir arī lielisks laiks, lai iegādātos īpašumus pārdošanai Idaho. Kaut arī māju cenas pieaug lielākajā daļā metro staciju, kopējās māju cenas Boīzē un apkārtējās teritorijās ir zemākas nekā lielākajās pilsētās visā valstī.

Procentu likmes lēnām pieaug, taču tās joprojām ir vēsturiski zemās likmes. Palielinājušās vietējās algas, kas acīmredzami var palīdzēt mājokļa iegādes procesā.

Tā kā nekustamais īpašums ir samazinājies pārdošanai Idaho, ja jūs kādreiz esat nodomājis pārdot savu māju, tagad ir pienācis laiks to izdarīt. Vietām, piemēram, Boise un Southwest Idaho ir ārkārtīgi nepieciešams pārdevēji.

Boisā pārdoto māju skaita samazināšanās ir garantija, ka Idaho nekustamā īpašuma tirgus turpinās būt liels pārdevēju potenciāls arī pēc pavasara sezonas.

Mājsaimniecības valsts mēroga vērtības pagājušajā gadā ir pieaugušas par 10,6%, un paredzams, ka nākamajā gadā šie skaitļi pieaugs par 4,8%.

Boise nekustamā īpašuma tirgus ir veiksmīgi atguvies no tirgus avārijas. Boise ne tikai atguva savu kāju, bet arī sāka attīstīties. Pieejot stabilus tirgus pamatus, šis pieaugums, šķiet, ātri palēninās.

Boise patiešām ir reibinošā tempā. Pašreizējās vērtības var būt zemākas par vidējiem rādītājiem valstī, bet pieaug, salīdzinot ar to, kas šogad šķiet ilgtspējīgs solis. Patiesībā pašreizējie māju cenu skaitļi nav tālu no pirms sabrukuma līmeņiem. Tas būtu jāuztver kā signāls tam, ka Boise nekustamais īpašums nav pieaudzis ātrāk, nekā tas būtu bijis tirgus augstumā, un tas nav mazinājies pārāk daudz. Tas padara to par ideālu tirgu, kurā dzīvot vai ieguldīt.

  •  
    Pārcelšanās uz Idaho. Expatriate un dzīvo Aidaho

      Turpinot analizēt, kuras valstis ir visinteresantākās investēt, mūsu uzmanība ir pievērsta amerikāņu valstij, kurā dominē dabas skaistums un ļoti aktīva nakts dzīve. Ar lašu upi, kas katru gadu garantē nišu tūrismu (kas ir arī garākā upe Amerikas Savienotajās Valstīs), šodienas varonis ir Ai ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 9621

PARDOŠANA Privātmāja, Idaho, Ada County, Boise, Boise

152,116.96EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

1500 m²
3 bedroom bloku māja ezera terrazzo grīdas viens stāsts carport, garāža, BBQ uz ezera netālu visu un pludmali.
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB